POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Operator wózków widłowych

SEITO

Tychy

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi z zakresu outsourcingu procesów logistycznych i gospodarki magazynowej. Aktualnie do naszego oddziału w Tychach poszukujemy OPERATORÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCH.

Do współpracy zapraszamy Panie i Panów.

ZADANIA:
• odbiór wyrobów z produkcji
• prace w gospodarce paletowej
• lokowanie wyrobu na magazynie
• załadunek samochodów

OCZEKIWANIA:
• uprawnienia operatora wózków widłowych (mile widziane wydane przez UDT)
• doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
• punktualność, dokładność i zaangażowaniem

OFERTA FIRMY:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość rozwoju poprzez szeroką gamę szkoleń,
• dodatkowe ubezpieczenie na życie,
• prywatną opiekę medyczną,
• karty sportowe FITPROFIT,
• możliwość udziału w eventach firmowych,
• pracę w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku

Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszym ogłoszeniem prześlij do nas swoje CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy nie zapomnieć o poniższej klauzuli w CV!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia. Zostałem/am również poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. APLIKUJ

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót