POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

pomocnik operatora produkcji

Interkadra Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Szukasz dobrej pracy ze stabilnym zatrudnieniem? Mamy ofertę dla Ciebie!

Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Aktualnie dla naszego Klienta firmy ZF Group dawne TRW Steering Systems Poland poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Oferta pracy tymczasowej

Gdzie znajduje się firma? : Czechowice- Dziedzice ul. Słowackiego

Dojedziesz do nas autobusem, pociągiem i rowerem!

Co możemy Ci zaoferować?:
- atrakcyjną stawkę miesięczną 2750 zł brutto;
- premię frekwencyjną do 100 zł brutto;
- nagrody przyznawane przez kierownika w formie pieniężnej lub rzeczowej;
- umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę;
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość zdobycia doświadczenia;
- zniżki pracownicze w wybranych punktach gastronomicznych, udział w Pikniku Rodzinnym organizowanym dla pracowników;
- płatny program rekomendacji;
- dofinansowany transport w Brzeszcz.

Po przejściu pod firmę oferujemy również premie wakacyjną, paczki świąteczne dla dzieci, premie efektywnościową i wiele, wiele więcej!

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?:
- obsługa maszyn i linii półautomatycznych;
- prace produkcyjne i manualne;
- składanie i montowanie elementów;
- zdobywanie kolejnych umiejętności;
- rozwój i ciągle doskonalenie.

Czego od Ciebie oczekujemy?:
- zdolności manualnych;
- dobrego wzroku;
- dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany;
- dużej motywacji do podjęcia i utrzymania pracy;
- odpowiedzialności i cierpliwości.

Nie masz doświadczenia? Żaden problem, gwarantujemy szkolenie oraz pomoc i wsparcie kierowników, liderów i współpracowników.

Wyślij swoje zgłoszenie poprzez link interkadra.traffit.com/public/form/a/401

Prosimy o umieszczenie poniższych zgód:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterKadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie [kod 30-552, ul. Wielicka 50 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000272214.
Pani/a dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych.
Podanie przez Panią/a danych jest dobrowolne ale niezbędne, aby zaproponować Pani/u współpracę.
Dane osobowe, które nam Pan/i podał/a, przetwarzamy do czasu ew. zgłoszenia przez Pana/ią sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy liczonych od dnia otrzymania tych danych. Przed upływem 12 miesięcy możemy skontaktować się z Tobą w celu ustalenia czy chcesz udzielić zgody na pozostanie w naszej bazie rekrutacyjnej do celów przyszłych rekrutacji (lub marketingowych) na dalszy okres kolejnych 12 miesięcy.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
Zachęcamy jednak do uprzedniego skontaktowania się ze Spółką celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, więcej informacji na stronie www.interkadra.pl

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z naszych centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski, sprawdź co możemy Ci zaproponować. APLIKUJ

Kontakt

Tel. 513 428 563
Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót