POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Ślusarz- pomocnik ślusarza, możliwość przyuczenia do zawodu

Welderstal Sp. z o.o.

Miedźna

Firma Welderstal Sp.z o.o. specjalizuje się w budowie nowoczesnych maszyn i urządzeń. Dzięki doświadczeniu, nieustannie podnoszonym kwalifikacjom pracowników i wysokiej jakości świadczonych usług, nasza Firma szybko zyskuje uznanie w Polsce oraz na rynkach Europejskich.

Stale rosnąca popularność wytwarzanych przez nas produktów wyznacza nam nowe wyzwania. Dzięki zgranej załodze i pomocy naszych specjalistów jesteśmy w stanie podjąć najtrudniejsze zadania.

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Ślusarz-pomocnik Ślusarza.
Jeżeli nie masz doświadczenia- nie przejmuj się tym- wystarczy że masz chęci do pracy i rozwoju a My cię nauczymy fachu. Nie ważne czy ukończyłeś dopiero szkołę, czy masz doświadczenie w innej branży . Jeżeli tylko masz chęć do pracy i przyswajasz dobrze wiedzę to będziesz zadowolony z pracy w naszym zespole.

Oferujemy:
Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach
Możliwość rozwoju zawodowego,
Naukę od podstawowych pojęć związanych z ślusarstwem po obsługę skomplikowanych urządzeń

Zadania:
- Realizacja zleceń produkcyjnych,
- Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
- Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny narzędzi i urządzeń.

Kontakt

Tel. 721340024
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót