POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ / ELEKTRYK

PPU PRODREX Sp. z o.o.

Tychy

PPU PRODREX Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ / ELEKTRYK
Praca na terenach przemysłowych w Tychach.

Opis stanowiska:
• wykonywanie bieżących napraw i konserwacji parku maszyn, sieci i instalacji
• utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń
• planowanie przeglądów prewencyjnych
• usuwanie awarii i analiza przyczyn awarii
• szkolenie operatorów z właściwej obsługi i konserwacji maszyn
• okresowe przeglądy i naprawy maszyn, zamawianie części

Wymagania:
• uprawnienia SEP w zakresie konserwacji, uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu
• mile widziane uprawnienia SEP w zakresie dozoru
• doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli

Oferujemy:
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia pracując w zakładzie produkcyjnym
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Kontakt

Tel. 604282511
Ilość wysłanych formularzy: 0