POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Monter elektryk - Nowa wyższa stawka

Work Service S.A.

Bielsko-Biała

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Monter Elektryk (m/k)

Zakres obowiązków:
- prace przy montażu szaf sterowniczych na podstawie analizy schematów elektrycznych,
-praca z tabelą połączeń.

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie zawodowe elektroniczne lub elektryczne,
- znajomość oraz analiza schematów elektrycznych,
- mile widziane doświadczenie w przewodowaniu (przewody sterownicze)
- sprawność manualna,

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
- pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,
- pracę w renomowanym amerykańskim koncernie z branży elektrycznej,
- NOWE WYŻSZE WYNAGRODZENIE,
- premię kwartalną i premię za brak absencji,
- atrakcyjny pakiet socjalny,
- linie autobusową numer 10 i 20,
- bus pracowniczy z Żywca,
- odzież roboczą.

Agencja Pracy Tymczasowej Work Service
Ul. Dąbrowskiego 6
43-300 Bielsko-Biała
Tel. 797 990 648

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”
„Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacy APLIKUJ

Kontakt

Tel. 797-990-648
Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót