POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Magazynier- praca w godzinach 14.00-22.00

Work Service S.A.

Bielsko-Biała

Szukasz pracy na wakacje, a może chcesz sobie dorobić, oferujemy pracę w godzinach 14.00-22.00 - atrakcyjne wynagrodzenie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Jeżeli jesteś zainteresowany złóż aplikację, a my skontaktujemy się z Tobą

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010
Dla naszego klienta z branży kurierskiej poszukujemy pracowników na stanowisko: Sortownik

Opis stanowiska:
- skanowanie przesyłek,
- prace magazynowe,
- przestrzeganie zasad BHP i regulaminów obowiązujących w miejscu pracy.

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- dobra sprawność fizyczna,
- umiejętność pracy w grupie,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- umowę o prace tymczasową,
- system pracy jedno zmianowy 14.00-22.00,
- nowe wyższe wynagrodzenie + premie,
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
- opiekę koordynatora.

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”
„Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”. APLIKUJ

Kontakt

Tel. 797-990-648
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót