POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Recepcjonista / Recepcjonistka

HOTEL STYL 70

Pszczyna

Praca dla recepcjonisty / recepcjonistki w Hotelu Styl 70!

Nasz hotel istnieje już ponad 10 lat! W tym czasie przyjęliśmy tysiące Gości, zorganizowaliśmy setki wesel i imprez rodzinnych a nadchodzący czas zapowiada kolejne wyzwania i mnóstwo ciekawych wydarzeń! W związku dynamicznym rozwojem Hotelu Styl 70, poszukujemy pozytywnie nastawionych osób, które wesprą nasz Zespół na stałe!

Jeśli :
- posiadasz doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta,
- cechuje Cię wysoka kultura osobista
- znasz język angielski na poziomie min. B2,
- znasz i używasz pakietu MS OFFICE (Excel, Word)
- potrafisz zorganizować swoją pracę,
- lubisz ludzi i z otwartością podchodzisz to sytuacji, które napotykasz w pracy.

I poszukujesz:
- zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (cały etat),
- stabilnych warunków zatrudnienia,
- możliwości rozwoju w pracy,
- zgranego i przyjaznego zespołu współpracowników.

A dodatkowo:
- znasz program hotelowy CHART,
- mówisz dodatkowo w innych językach obcych.

To znaczy, że ta praca czeka na Ciebie!

Jeśli czujesz, że przyjazne nastawienie, otwartość i chęć pomocy jest Twoją mocną stroną a kontakt z ludźmi uważasz za pozytywną stronę każdej pracy - wyślij nam swoje CV!

Adres e-mail: rekrutacja@hotelstyl70.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania) dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chcesz podać dodatkowe dane, informujemy, że Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Twojej dobrowolnej zgody. Zaznaczenie tej opcji jest dobrowolne, jednakże w przypadku gdy Twoje zgłoszenie będzie zawierać dodatkowe dane osobowe, o których mowa powyżej, nie będziemy mogli przetwarzać tych danych bez Twojej zgody.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0