POLUB NAS NA FACEBOOKU

Artykuły

Filtry

Technolog kompozytów

Śląskie Centrum Naukowo - Technologiczne Przemysłu Lotniczego

Czechowice-Dziedzice

Śląskie Centrum Naukowo - Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o. o. jest jednym z najnowocześniejszych w Europie ośrodków wytwarzania struktur kompozytowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz lotniczego i kosmicznego.

W związku z rozwojem firmy oraz rozpoczęciem realizacji projektów badawczo - rozwojowych poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
TECHNOLOG KOMPOZYTÓW

Zakres zadań:
- kontrola procesu produkcyjnego struktur kompozytowych z prepregów (technologia autoklawowa)
- nadzorowanie wytwarzania zgodnie z kartami technologicznymi,
- optymalizacja technologiczna procesów produkcyjnych,
- dobór, testowanie i wdrażanie nowych materiałów stosowanych do wytwarzania struktur kompozytowych,
- opracowywanie planu i technologii napraw elementów kompozytowych,
- rozwiązywanie bieżących technologicznych problemów produkcyjnych,
- tworzenie instrukcji, kart pracy i kart materiałowych (na rozkrój)
- przygotowywanie zestawień zapotrzebowania materiałowego na podstawie dokumentacji technologicznej,

Idealny kandydat to osoba posiadająca następujące kompetencje:
- wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne)
- doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku (niekoniecznie w technologii autoklawowej)
- praktyczna wiedza w zakresie technologii i metod wytwarzania kompozytów,
- dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z przedstawicielami kontrahentów zagranicznych,
- samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań,
- umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dynamiczne podejście do wykonywanej pracy.

Oferujemy:
- miejsce pracy: siedziba firmy - Czechowice-Dziedzice, ul. Nad Białką 25
- zatrudnienie w firmie działającej w najbardziej innowacyjnych obszarach technologicznych,
- umowę o pracę na pełny etat,
- możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
- możliwość uczestniczenia w realizacji interesujących projektów badawczo - rozwojowych,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji (CV) na podany kontakt: biuro@scntpl.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Tel. 32 779 60 00