POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Pracownik budowlany hydroizolacje

Royal Therm Sp. z o.o.

Pszczyna

Pracownik budowlany - hydroizolacje

Firma Royal Therm Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonywaniu hydroizolacji obiektów przemysłowych, produkcyjnych i wchodzących w skład infrastruktury wodno-kanalizacyjnej.

Szukamy do naszej załogi pracownika budowlanego.

Opis stanowiska:
- wykonywanie powłok ochronnych (hydroizolacyjnych, antykorozyjnych) na obiektach betonowych i stalowych
- przygotowywanie i obróbka podłoża (piaskowanie, odtłuszczanie)
- praca z zaprawami typu SPCC/PCC, mineralnymi, epoksydowymi
- pozostałe prace budowlane/remontowe zgodnie ze zleceniem
- praca na miejscu i w delegacjach

Wymagania:
- doświadczenia w pracy z powłokami hydroizolacyjnymi (polimocznik, żywice, poliuretany, farby, iniekcje, antykorozja itp.)lub w przypadku braku - doświadczenie z branży budowlanej dekarskiej, wykończeniowej lub ociepleniowej
- podstawowa wiedza budowlana
- odpowiedzialność i sumienność
- dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia
- prawo jazdy kat.B

Mile widziane:
- udział w większych projektach budowlanych (np. budowa oczyszczalni, budowa hal produkcyjnych)

Oferujemy:
- umowa o pracę
- zarobki podstawowe od 3500 PLN do 5000 PLN netto
- premie za zrealizowane inwestycje
- płatne delegacyjne
- możliwość rozwoju i poznania wielu nowoczesnych technologii zabezpieczania obiektów budowlanych
- szkolenia

Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz lub bezpośredni kontakt telefoniczny. APLIKUJ

Kontakt

Tel. 667488310
Ilość wysłanych formularzy: 1
Następne » Powrót