POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Magazynier

PPI CHROBOK S.A.

Pszczyna

Miejsce pracy: Studzienice k. Pszczyny, woj. śląskie
Zakres obowiązków:
• Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
• Obsługa programu magazynowego
• Prowadzenie ewidencji
• Utrzymywanie porządku i czystości na terenie magazynu
Wymagania:
• Odpowiedzialność i rzetelność
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub sklepie z częściami samochodowymi, częściami do maszyn i urządzeń, artykułami przemysłowymi oraz orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Prywatna opieka medyczna
• Praca w przyjaznej atmosferze
• Pakiet socjalny
Warunkiem rozpatrzenia przesłanych materiałów jest dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PPI CHROBOK S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Tel. 32 2189888
Ilość wysłanych formularzy: 7
Następne » Powrót