POLUB NAS NA FACEBOOKU

Artykuły

Filtry

Młodszy Magazynier w Pszczynie

FAKRO

Pszczyna

Miejsce pracy: Magazyn Regionalny w Pszczynie

Zakres obowiązków:
• załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
• przyjmowanie, konfekcjonowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
• dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner)
• przestrzeganie zasad BHP
• poprawna kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym oraz ilościowym

Wymagania:
• uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
• mile widziane wykształcenie średnie
• doświadczenie w pracy na magazynie
• dobra organizacja pracy
• umiejętność pracy w zespole
• prawo jazdy kategorii B
• umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
• umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
• pracę od poniedziałku do piątku (I zmiana)
• dobre warunki pracy
• wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
• przyjazną atmosferę pracy
• możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU
• bonusy w okresach świątecznych
• dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
• korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie zgłoszenia na naszej stronie www.fakro.pl/kariera APLIKUJ

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 2
Następne » Powrót