POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

asystentka/higienistka stomatologiczna

Medica Space Sp. z o. o.

Pszczyna

Klinika Medica Space w Pszczynie zatrudni osobę, na stanowisko asystentki/higienistki stomatologicznej

- wymagane wykształcenie kierunkowe

- dyspozycyjność

- wysoka kultura osobista

- życzliwe podejście do pacjenta

- umiejętność pracy w zespole

- dobra organizacja pracy

- miłe usposobienie

- komunikatywność

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV mailowo na adres medicaspace@medicaspace.pl

Administratorem oraz Inspektorem Danych Osobowych danych osobowych jest Joanna Hess, właściciel Medica Space Sp. z o. o. z siedzibą w 43 - 200 Pszczyna, Katowicka 55.

Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych przetwarzane będą tylko w celach i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji.

Kandydatów chętnych do udziału w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli :

zgody „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Kontakt

Tel. 503 999 026
Ilość wysłanych formularzy: 2
Następne » Powrót