POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

PRACOWNIK FIZYCZNY MAGAZYNU - WYDAWCA

AMBRA SP. Z O.O.

Pszczyna

"NIE SZUKAJ DALEJ, WŁAŚNIE ZNALAZŁEŚ"

Ambra jest firmą zajmującą się dystrybucją produktów chemii gospodarczej i kosmetyków oraz organizatorem sieci Drogerie Koliber. Jesteśmy liderem na południu Polski oraz trzecią co do wielkości firmą w skali całego kraju w swojej branży. W ostatnim czasie przenieśliśmy naszą firmę do nowej, nowoczesnej lokalizacji, zapewniającej bardzo komfortowe warunki pracy oraz dającej firmie możliwość dalszego rozwoju.

Jesteśmy także częścią Grupy Eurocash - szóstej największej firmy w Polsce, zatrudniającej ponad 23.000 pracowników, co zapewnia wysokie standardy pracy oraz możliwość rozwoju w bardzo dużej organizacji.

Pracownik fizyczny magazynu - wydawca (zarówno dla kobiet jak i mężczyzn) - praca również w porze wieczorno-nocnej

MIEJSCE PRACY: Pszczyna

ZADANIA:
• jako pracownik magazynu będziesz odpowiedzialny za wykonywanie czynności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu,
• do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało wydawanie towarów (kosmetyki, art. higieniczne i chemiczne) oraz dokładne weryfikowanie zgodności wydawanych towarów za pomocą kolektora danych,
• pracownik dba również o porządek na terenie magazynu.

OCZEKIWANIA:
• zdolności manualne,
• dokładność i sumienność wykonywanej pracy,
• motywacja do pracy,
• rzetelność, odpowiedzialność, spostrzegawczość,
• umiejętność współpracy w zespole.

DODATKOWO OFERUJEMY:
• umowę o pracę na pełen etat,
• długofalową współpracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
• wynagrodzenie od 3.000zł brutto,
• bezpłatną opiekę medyczną,
• paczki świąteczne i karty przedpłacone,
• pozapłacowe systemy motywacyjne (kolacje, vouchery do kina, wycieczki) oraz inne bardzo atrakcyjne benefity (kolonie letnie dla dzieci, ubezpieczenie grupowe, pikniki rodzinne i wiele innych)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami APLIKUJ

Kontakt

Tel. 32 2144340
Ilość wysłanych formularzy: 6