POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

ANALITYK

AMBRA SP. Z O.O.

Pszczyna

Ambra Sp. z o.o. - Grupa Eurocash S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem chemii gospodarczej i kosmetyków - regularnie obsługujemy kilka tysięcy klientów oraz jesteśmy organizatorem sieci Drogerii Koliber.

Od 2011r należymy do Grupy Eurocash - lidera w hurtowej dystrybucji produktów FMCG w Polsce, zatrudniającej 18.000 pracowników, co zapewnia wysokie standardy pracy oraz możliwość rozwoju w bardzo dużej organizacji.

Obecnie w związku z rozwojem innowacyjnego programu zarządzania kategoriami, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

ANALITYK
MIEJSCE PRACY: Pszczyna (woj. śląskie)

KLUCZOWE ZADANIA:
• Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz;
• Współpraca z innymi działami w ramach bieżących obowiązków;
• Bycie częścią zespołu zmieniającego rynek chemii gospodarczej i kosmetyków w Polsce;
• Udział w tworzeniu innowacyjnego projektu detalicznego o zasięgu ogólnopolskim;
WYMAGANIA:
• Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych;
• Dokładność i dobra organizacja w wykonywaniu zadań;
• Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji;
• Dobrej znajomość pakietu Office (a zwłaszcza znajomość Excel’a).
NA TYM STANOWISKO ZAPEWNIAMY:
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, będącej 6. największą w Polsce firmą i liderem rynku;
• Przyjazną atmosferę pracy;
• Możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności zawodowych;
• Motywacyjny system wynagradzania;
• Pakiet socjalny (pakiety sportowe, pakiet Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia);

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@ambra-czechowice.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Informujemy, że skontaktujemy jedynie się z wybranymi kandydatami. APLIKUJ

Kontakt

Tel. 32 2144340
Ilość wysłanych formularzy: 4