POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Asystent/ Asystentka -Dział Ksiegowości

Ganinex Adam Gazda

Pszczyna

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ganinex Gazda Group zatrudni studenta/studentkę na stanowisko Asystenta/Asystentki w Dziale Księgowości w salonie samochodowym w Pszczynie ul. Bielska 31c.

Opis stanowiska:
Dekretacja i księgowanie faktur w systemie
Weryfikacja dokumentacji finansowej
Wprowadzanie przelewów do bankowości internetowej
Księgowanie raportów kasowych
Segregowanie i archiwizacja dokumentów księgowych
Przygotowanie dokumentów do wysłania
Wsparcie pracy działu księgowości w realizacji codziennych zadań

Wymagania:
- wykształcenie średnie- w trakcie studiów zaocznych ( preferowane kierunki - finanse, rachunkowość, ekonomia)
- zaangażowanie i chęć rozwijania własnych umiejętności
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy własnej
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Pracę w zgranym zespole
- Szkolenie w zakresie obsługi systemów księgowych ( Symfonia)

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 22