Menu

Nowy Rok - Nowa Praca !!!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn - praca dla kobiet i mężczyzn

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice południowe

Zadania:
- Montaż podzespołów samochodowych

WYMAGANIA:
- Mile widziane wykształcenie zawodowe
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym (za dodatkowym wynagrodzeniem)
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- Dyspozycyjność i silna motywacja do pracy

FIRMA OFERUJE:
- Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Premia pracownicza do 360zł brutto za wyniki w pracy
- Dodatki stanowiskowe w wysokości do 300zł brutto
- Dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym do ok. 400zł brutto
- Program płatnych poleceń nowych pracowników
- Stołówka pracownicza oferująca posiłki w atrakcyjnych cenach
- Liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi
- BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY z Andrychowa, Kęt, Wilamowic, Oświęcimia, Zatora, Przeciszowa, Głębowic, Polanki Wielkiej, Jawiszowic, Brzeszcz, Przecieszyna, Bestwiny, Kaniowa, Pszczyny, Kobielic, Radostowic, Woli, Góry, Goczałkowic, Ligoty, Zabrzega, Bronowa, Miliardowic, Chybia, Landeka, Dankowic, Poręby Wielkiej, Łaz, Grojca, Zasola, Starej Wsi, Osieka, Malca, Czechowic-Dziedzic
Firma Valeo znajduje się w bliskiej odległości od stacji PKP Czechowice-Dziedzice Południowe oraz przystanku MZK

Będąc zatrudnionym bezpośrednio u Klienta oferujemy:

- Prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną, prywatną opiekę medyczną w firmie Medicover
- Premię wakacyjną, premię świąteczną, fundusz socjalny
- Pakiet szkoleń
- Kartę MultiSport
- Spotkania firmowe - piknik rodzinny, mikołajki dla dzieci pracowników

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE
Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: biuro.czechowice@adecco.com

POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM !
SZUKAMY WIĘCEJ OSÓB - DZIĘKUJEMY !

NIE CZEKAJ, NIE ZWLEKAJ, APLIKUJ JUŻ DZIŚ !!!

Czechowice-Dziedzice
ul. Bestwińska 21
Tel: 695-061-280

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Kontakt

Tel. 695 061 280
Ilość wysłanych formularzy: 4
Następne » Powrót