POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Ślusarz Regeneracji Form Ciśnieniowych

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Bielsko-Biała

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko :

Miejsce pracy: Bielsko- Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie usuwanie usterek i awarii powstałych w trakcie użytkowania form wtryskowych i okrojników oraz innych narzędzi.

WYMAGANIA:
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe lub pokrewne
• Sumienność, dokładność
• gotowość do świadczenia pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane:
• umiejętność obsługi urządzeń skrawających (tokarki, frezarki)
• uprawnienia do obsługi suwnic bezprzewodowych IIS
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• uprawnienia spawalnicze (MAG)

FIRMA OFERUJE:
• Umowę o pracę na pełny etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość przyuczenia do zawodu
• Atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
• Stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę
• Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny
• Podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku
• „Wczasy pod gruszą”
• Dopłata do biletów miesięcznych
• Program multisport
• Piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin
• prace na terenie Bielska-Białej i okolic

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na maila z dopiskiem Nazwy Stanowiska lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 727555155.

Kontakt

Tel. 727555155
Ilość wysłanych formularzy: 0
Następne » Powrót