POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Monter elektronik

CIOKS Enterprises Sp. z o.o.

Pszczyna

CIOKS Enterprises Sp. z o.o. istnieje ponad 15 lat i zajmuje się elektroniką. Jedna z głównych działalności firmy to projektowanie i produkcja zasilaczy marki CIOKS do efektów podłogowych dla gitarzystów. Szukamy osoby która podejmie się większości zadań związanych z produkcją zasilaczy.
Zadania:
• montaż elementów przewlekanych (TH), lutowanie
• montaż mechaniczny
• końcowy montaż zasilaczy
• końcowy test elektroniczny i wizualny
Wymagania:
• praktyczne umiejętności z zakresu lutowania ręcznego elementów przewlekanych
• manualne zdolności przy montażu mechanicznym urządzeń elektronicznych
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• znajomość działania elementów i układów elektronicznych
• dokładność i staranność przy wykonywanych zadaniach
• umiejętna ocena jakości wyrobu
• doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenie kierunkowe średnie (elektroniczne) mile widziane
Oferujemy:
• umowę o pracę w firmie z siedzibą w Ćwiklicach (1,5km od Pszczyny)
• pracę na 1 zmianę
• pracę w małej firmie i dobrej atmosferze

Aplikacje w formie CV i listu motywacyjnego prosimy wysłać pod adres e-mail: praca@cioks-enterprises.com
Jako temat maila prosimy o wpisanie: Monter elektronik

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1