POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Operator linii lakierniczej - zatr.bezpośrednio przez Firmę

Electropoli Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy profesjonalne i zautomatyzowane linie lakiernicze z różnorodnym zakresem powłok ochronnych. Jesteśmy certyfikowanym dostawcą dla większości europejskich producentów samochodów, ciężarówek, autobusów, naczep. Posiadamy certyfikat ISO/TS 16949, a także certyfikat ISO 14001. Więcej informacji na stronie www.electropoli.pl.

Osoba zatrudniona na stanowisku OPERATORA LINII LAKIERNICZEJ  będzie odpowiedzialna m.in. za:
- wyjmowanie detali z pojemników i zakładanie detali na zawieszki,
- zdejmowanie detali z zawieszek i układanie ich w pojemnikach,
- wizualna kontrola jakości elementów z obowiązującą procedurą,
- realizacja planu produkcji na powierzonym stanowisku pracy.

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie zawodowe,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
- zdolności manualne,
- dokładność,
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność.

FIRMA OFERUJE:
- zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę Electropoli Poland,
-atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z premią, dodatkami i nagrodami,
-zorganizowane przewozy dla pracowników spoza Bielska-Białej oraz bezpłatne przejazdy liniami MZK nr 19 i 29,
-możliwość rozwoju zawodowego - system szkoleń, ścieżka rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy, kursy specjalistyczne i podnoszące kwalifikacje,
-pakiet kultura - konkursy dla pracowników oraz ich dzieci, dofinansowanie do biletów do teatru, kina oraz wycieczek turystycznych dla pracowników i ich rodzin,
-pakiet sport - dofinansowane przez pracodawcę karnety sportowe (baseny, siłownie) oraz aktywności sportowe pracowników (piłka nożna, bieganie, triatlon),
-stołówka pracownicza oferująca śniadania i obiady w atrakcyjnych cenach,
-możliwość rozwojowej i satysfakcjonującej pracy w dobrej atmosferze, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive.

DODATKOWE INFORMACJE:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail:
praca@electropoli.pl.

W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Operator linii lakierniczej". Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Electropoli Poland Sp z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Electropoli Poland Sp z o o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

KONTAKT:
Electropoli Poland Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 141, email: praca@electropoli.pl, www.electropoli.pl 33 472 73 09 lub 33 472 73 10

Klauzula informacyjna:

Pragniemy  poinformować, jakie dane zbieramy i dlaczego oraz jak ich używamy w procesach rekrutacji.

Trzy główne rodzaje danych, które gromadzimy to:
- dane kontaktowe,
- dane dotyczące przebiegu kariery i wcześniejszego zatrudnienia
- dane dotyczące posiadanych uprawnień/umiejętności. 
 
Pani/Pana dane przetwarzamy na podstawie przepisów Ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy w szczególności art. 22-1 oraz w przypadku Pani/Pana zgody - dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO. 
 
WAŻNE! W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia. 
 
Może się również zdarzyć, że Pana/Pani dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 punkt f RODO* (prawnie uzasadnione interesy realizowane przez spółkę) - mogą Państwo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw - z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją - wobec przetwarzania swoich danych opartych na tej podstawie. 
 
Dane podawane na potrzeby rekrutacji podaje Pani/Pan dobrowolnie, jednak są one niezbędne w celu weryfikacji kandydatów do pracy - ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.

Electropoli Poland Sp. z o.o. nie wykorzystuje danych z procesów rekrutacyjnych do innych celów. 
 
Dostęp do Pani/Pana danych mają jedynie upoważnieni pracownicy Electropoli Poland Sp. z o.o., w szczególności są to pracownicy Działu HR, Zarząd Spółki oraz kierownik działu, do którego Pani/Pan aplikuje. 
 
Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego i/lub w przypadku zgody na przyszłe procesy rekrutacyjne do momentu jej cofnięcia ale nie dłużej niż 3 lata. 
 
Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do żądania od Electropoli Poland Sp. z o.o.  dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. 
 
Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania. 
Zawsze w razie wątpliwości odnośnie swoich danych może Pani/Pan skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych, m.geilke@orleccy.pl, tel. 577-631-313.
 
Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Kontakt

Tel. 33 472 73 09;
Ilość wysłanych formularzy: 3