POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Operator linii

PCC Consumer Products Czechowice S.A.

Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:
• Obsługa linii produkcyjnej przy produkcji zapałek

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:
• Pracę w systemie dwuzmianowym,
• Umowę o pracę na pełen etat,
• Dofinansowania z ZFŚS

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesłania CV na maila zapalki@pcc.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez PCC Consumer Products Czechowice S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy"

Podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do złożenia oferty pracy do naszej Spółki.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (dalej: „Dane”) zawartych w Twojej ofercie pracy i innych zebranych w toku procesu rekrutacji jest PCC Consumer Products Czechowice S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach (43-502), przy ul. Łukasiewicza 5 (dalej: „Administrator”). Twoje Dane przetwarzamy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji.

Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na stronie:
www.matches.com.pl/kariera/

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 6