POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Operator kotła parowego/Palacz

PCC Consumer Products Czechowice S.A.

Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:
• Obsługa paleniska na biomasy
• Prowadzenie eksploatacji kotłów parowych
• Prowadzenie eksploatacji sprężarek
• Prowadzenie eksploatacji wymienników ciepłej wody użytkowej i ciepłej wody przemysłowej
• Prowadzenie eksploatacji studni głębinowej

Wymagania:
• Minimum 5 lat pracy w firmie produkcyjnej
• Uprawnienia E1, E2- mile widziane
• Uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3 m- mile widziane
• Uprawnienia na suwnice- mile widziane

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Pracę w systemie trzyzmianowym

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesłania CV na maila zapalki@pcc.eu

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysłania cv wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez PCC Consumer Products Czechowice S.A. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy;

Pełny obowiązek informacyjny znajduje się na stronie:
www.matches.com.pl/kariera/

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 2