Menu

Doradca Klienta

Eurobank

Radlin

Praca w banku?
Nie martw się, nie będziesz przerzucał sterty dokumentów, bawił się w liczenie na kalkulatorze i ręcznie wypełniał tony wniosków. Dzisiejsza praca w banku to nic innego jak budowanie relacji i obustronnego zaufania. Do Twoich obowiązków więc będzie przede wszystkim należeć kontakt z drugim człowiekiem (klientem), aktywnie wsłuchiwanie się w jego potrzeby i dostosowanie do nich produktów, które ma swojej ofercie nasz bank. Zapewniamy - tych obowiązków nie da się realizować jeśli druga osoba nie będzie czuła do Ciebie sympatii i zaufania.

A co to za bank?
Jesteśmy wieloletnim partnerem Eurobanku we współpracy, z którym prowadzimy kilka oddziałów na terenie Polski południowej. Eurobank jest bankiem detalicznym, który swoją ofertę kieruje od 2006 roku do osób indywidualnych w pełnym zakresie produktów. Dodatkowo rok do roku Eurobank wygrywa prestiżowe nagrody. Chcesz być częścią tych sukcesów?

Co na początek?
satysfakcjonująca podstawa, umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące) i 8 godzinny dzień pracy. Do tego szkolenia startowe (5 dni) w centrali banku, a po nim opieka dedykowanego pracownika, która pomoże Ci w pierwszych tygodniach Twojej pracy. Od momentu uzyskania uprawnień do samodzielnej obsługi będziesz również objęty systemem premiowym, który oparty jest o: wyniki sprzedażowe, jakość obsługi klienta/zadowolenia klientów, poprawność pracy z wewnętrznymi procedurami.

Co później?
Jeśli się polubimy, a przy okazji obustronnie stwierdzimy, że chcesz i masz potencjał rozwijać się w naszej branży, otrzymasz dodatkowy pakiet szkoleń, zaplanowaną ścieżkę rozwoju (stanowisk, które możesz objąć oraz zmian wynagrodzenia na jakie możesz liczyć). Poznasz nasz cały zespół przy okazji spotkań integracyjnych i wyjazdów konkursowych. A dzięki temu, że będziesz nabierał nowych umiejętności będziesz zarabiał coraz więcej.

Co musiałbyś dać na początku?
Liczymy na osoby energiczne i pozytywnie nastawione do życie. Idealnie jeśli masz jakieś hobby, któremu się poświęcasz - będziemy Cię w tym wspierać. Pracowałeś wcześniej w banku lub finansach? Świetnie, z pewnością ta wiedza Ci się przyda. Nie pracowałeś? Nie martw się - każdy z Nas musiał kiedyś rozpocząć swoją karierę w bankowości. Przy decyzjach o Twoim zatrudnieniu weźmiemy pod uwagę jak się komunikujesz, czy w swojej dotychczasowej karierze miałeś styczność z klientami i za co byłeś odpowiedzialny.

To kiedy możesz zacząć?
Działamy szybko, więc i decyzje rekrutacyjne podejmujemy szybko. To wcale nie oznacza, że podejmujemy je pochopnie. Proces rekrutacyjny składa się z maksymalnie dwóch spotkań, na których zadamy Ci kilkanaście konkretnych pytań. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i opowiemy o szczegółach pracy. Wyślij nam jedynie swoje aktualne CV. Już nie możemy się doczekać spotkania.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 1
no image
Następne » Powrót