Asystentka stomatologiczna / Higienistka stomatologiczna

Praktyka Stomatologiczna

Pszczyna

Praktyka stomatologiczna w Pszczynie zatrudni asystentkę stomatologiczną lub higienistkę stomatologiczną oraz uczennicę na staż z możliwością późniejszego zatrudnienia.

Opis stanowiska pracy:
Prowadzenie rejestracji, asystowanie przy zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych, praca na 4 ręce, przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy, przygotowywanie pacjenta do zabiegu, sterylizacja narzędzi i materiałów, utrzymanie porządku i czystości w gabinecie, prowadzenie spraw organizacyjnych.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe medyczne (asystentka stomatologiczna lub higienistka) - zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność, energiczność, miłe usposobienie, chęć pracy z ludźmi, dyspozycyjność, chęć kształcenia i rozwoju zawodowego.

Oferta:
- warunki do uzgodnienia łącznie ze stałą umową o pracę,
- motywacyjny system wynagrodzeń,
- możliwość pracy na ćwierć etatu, pół etatu lub na cały etat.

Proszę o przesyłanie podań o pracę wraz z załączonym CV ze zdjęciem na adres e-mailowy za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 10
no image