POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Kierownik Robót

Z.H.P.U. Kobielanka Sp. z o.o.

Pszczyna

Z.H.P.U. Kobielanka Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Rybnickiej 8 poszukuje pracownika na stanowisko KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH

Forma zatrudnienia - umowa o pracę, pełny etat

Zakres Zadań
- nadzór i organizacja pracy podległych pracowników i podwykonawców
- rozliczanie poszczególnych etapów robót zgodnie z przyjętym harmonogramem
- raportowanie wykonania poszczególnych rodzajów robót
- przygotowanie wycen robót
- odpowiedzialność za jakość i terminowość prac podczas realizacji inwestycji
- nadzór nad dokumentacją wykonawczą
- współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego

Wymagania
- wykształcenie o profilu budowlanym
- umiejętność kosztorysowania i prowadzenia budżetu budowy
- znajomość MS Office, AutoCad
- organizacja w działaniu
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B
- uprawnienia budowlane - będą dodatkowym atutem

Oferujemy
- zatrudnienie w stabilnej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
- narzędzia niezbędne do pracy

Kontakt

Tel. 32 447 66 54
Ilość wysłanych formularzy: 4
Następne » Powrót