Filtry
ZAMEL Sp.z o.o.

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Pszczyna

ZAMEL to polski producent z 35-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX,  bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie zaopatrzenia w zakresie podległych grup materiałowych
  • podejmowanie decyzji co do poziomu cen i zapasów magazynowych
  • pozyskiwanie nowych dostawców w kraju i zagranicą
  • negocjowanie warunków handlowych
  • ocena i kontrola rozwoju współpracy z dostawcami
  • analiza zakupów pod względem produkt-cena-jakość-logistyka
  • monitorowanie cen giełdowych strategicznych surowców
  • realizacja i monitorowanie procesu zakupu od zamówienia do dostawy
  • realizacja procesu reklamacyjnego dostaw
  • działania w systemie informatycznym z zakresu zaopatrzenia
  • sporządzanie okresowych raportów
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • wyjazdy służbowe, udziały w targach

Wymagania:

  • znajomość branży części elektronicznych oraz mechanicznych
  • znajomość branży tworzyw sztucznych, metalowych, pokrywania powierzchni (galwanizacja, lakiernictwo itp.)
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych źródeł zakupu oraz prowadzeniu negocjacji warunków handlowych w kraju i za granicą
  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (preferowany IFS)
  • preferowane wykształcenie średnie techniczne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • działanie zorientowane na wyniki
  • wytrwałość w dążeniu do celu

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).