Filtry
VERTEX SA

PRACOWNIK PRODUKCJI

VERTEX SA

Czechowice-Dziedzice

Firma produkująca żaluzje, rolety zatrudni pracownika na stanowisko: Pracownik produkcji

Wymagania:
-  ukończona szkoła zawodowa / średnia w kierunkach ślusarz, spawacz, mechanik bądź pokrewne

- udokumentowany staż w firmie produkcyjnej na stanowiskach operatorskich

- mile widziane doświadczenie w obsłudze urządzeń i narzędzi pneumatycznych         oraz elektrycznych typu wiertarki, szlifierki, wkrętarki, obrabiarki

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- pełny etat

 (okres próbny 3 miesiące, po okresie próbnym umowa długoterminowa)

- Praca w systemie 2 zmianowym.

- Dostęp do programu MultiSport,

- Zniżkę na asortyment dostępny w Firmie

Rekrutacja osób wraz z kilkugodzinnym zapoznaniem się ze specyfiką produkcji odbywać, się będzie w zakładzie produkcyjnym( siedzibie firmy )

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na maila z dopiskiem: Pracownik Produkcji Rolet Zewnętrznych.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) 

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VERTEX SA umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach, związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji. Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych osobowych pozyskanych w celu rekrutacji."

ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH POZYSKANYCH W CELU REKRUTACJI

Administratorem danych osobowych jest VERTEX SA w Czechowicach - Dziedzicach, ul. E.Orzeszkowej 26. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w celu obecnej i przyszłych rekrutacji. Każda osoba posiada prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Podanie danych osobowych w celu zatrudnienia jest obligatoryjne w oparciu o odpowiednie przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

 

Kontakt