MŁODSZY ANALITYK

AMBRA SP. Z O.O.

Czechowice-Dziedzice

Ambra Sp. z o.o. to wiodący dystrybutor w branży chemiczo-kosmetycznych na terenie Polski południowej, będący częścią Grupy Eurocash.

Obecnie poszukujemy

Miejsce pracy: Ambra Czechowice-Dziedzice
Region: śląskie

Kluczowe zadania:
- przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Spółki
- prognozowanie sprzedaży
- rozliczenie klientów spółki
- analiza danych rynkowych i konkurencji
- proponowanie i wdrażanie udoskonaleń w systemie raportowania sprzedaży
- współpraca z innymi działami w ramach bieżących obowiązków i trwających
projektów
- współpraca z klientami.

Idealny kandydat powinien:
- wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (statystyka, matematyka ekonomia, finanse lub pokrewne)
- doświadczenie w przygotowywaniu analiz i raportów
- bardzo dobre zdolności analityczne i interpretacji danych liczbowych
- bardzo dobrą znajomość programu MS Excel
- umiejętność pracy w dynamicznym środowisku przy zmieniających się warunkach
- bardzo dobrą organizację pracy
- samodzielność i inicjatywa w działaniu
- znajomość systemu Tema i znajomość branży FMCG będzie dodatkowym atutem

Na tym stanowisku zapewniamy:
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

rekrutacja@ambra-czechowice.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Informujemy, że skontaktujemy jedynie się z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Tel. 32 2144340
Ilość wysłanych formularzy: 4
no image