POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Kontroler jakości / operator urządzeń

Helvoet Polska Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Kontroler jakości / operator urządzeń
Miejsce pracy: Kaniów

Opis stanowiska:

- efektywna kontrola jakości wytwarzanych detali zgodnie z obowiązującymi standardami,
- obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP i przepisami prawa,
- obsługa urządzeń pomiarowych,
- raportowanie wyników pracy,
- praca zgodnie z wymaganiami standardów ISO IATF 16949,
- udział w wyjaśnianiu przyczyn reklamacji.

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
- zdolności manualne;
- zaangażowanie i motywacja

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazne środowisko pracy
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres: Wioletta.Mieszczak@helvoet.com

W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: Kontroler jakości / operator urządzeń

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji ( w tym wizerunku) przez Helvoet Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie. na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych ( w tym również na inne stanowiska). Zostałam/em poinformowana/y, przez Administratora Danych Osobowych, tj. Helvoet Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Łotweska 17/2, 03-918 Warszawa) o tym, że:
1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego wobec mnie. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
2. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celi realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy: Wioletta.Mieszczak@helvoet.com
3. Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
4. Poprzez przesłanie mojego CV na adres mailowy moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania grupie Google ( Google LLC, Google Ireland Limited, Google Commerce Limited, Google Asia Pacific Pte. Ltd, Google Australia Pty Ltd).
5. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia postępowań rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż przez 10 lat od dnia przesłania CV.
6. Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Kontakt

Tel. 538-389-632
Ilość wysłanych formularzy: 3
Następne » Powrót