Filtry
Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Mechanik maszyn i urządzeń

Pszczyna

Wiemy, jak wytwarzać smaczne i zdrowe wędliny po polsku. W tym czujemy się najlepiej. Jak nikt inny, znamy się na przetworach mięsnych. Stoją za nami pokolenia doświadczenia, szacunek dla tradycji i nowoczesne technologie. W Grupie Kapitałowej dostarczamy żywność w kraju i na rynki zagraniczne w Europie, Afryce, czy Azji.  Naszą misją jest zapewnić zdrową żywność obecnym i przyszłym pokoleniom.

Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie najlepszego zespołu pracowniczego w branży.

Dowiedz się więcej o nas na: www.silesia.eu

W związku z rozwojem nowych kategorii produktowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: Pszczyna

Zakres obowiązków:

•       naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych

•       konserwacja oraz dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych

 Wymagania:

•     doświadczenie w firmie produkcyjnej minimum 1 rok

•     wykształcenie min. zawodowe

•     uprawnienia  SEP do 1kv mile widziane

•     uprawnienia na wózek widłowy mile widziane

Oferujemy:

 •     stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•     bezpłatne posiłki

•     pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,

•     ubezpieczenie grupowe

•     paczki okolicznościowe

  • dowóz pracowników z wybranych kierunków

Kontakt

Tel. 662057998