Filtry
Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Pracownik produkcji

Goczałkowice-Zdrój

Zakłady Mięsne Silesia S.A. to firma z polskim kapitałem zatrudniająca pracowników w pięciu zakładach produkcyjnych. Jesteśmy liderem w branży mięsnej w Polsce w zakresie przetwórstwa. Tworzymy doskonałe produkty pod markami Cedrob oraz Duda. Do naszego ambitnego zespołu poszukujemy osób, które będą częścią prężnie rozwijającej się firmy, gwarantującej stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy oraz udział w innowacyjnych projektach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska związane z produkcją w przetwórstwie mięsnym.

Miejsce pracy: Goczałkowice

Zakres obowiązków:

• Praca przy produkcji wędlin, pasztetów, kabanosów, dań gotowych, dań wegetariańskich lub przy obsłudze urządzeń do obróbki produktów wędliniarskich, wędlin i produktów garmażeryjnych

Wymagania:

·  Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

·  Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

·  Sumienność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

•  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•  bezpłatne posiłki

•  pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,

•  ubezpieczenie grupowe

•  paczki okolicznościowe

•  dofinansowanie dowozu do pracy z wybranych kierunków

Kontakt

Tel. 532 452 613