Filtry

młodszy specjalista ds digital marketingu

Hewalex Sp. z o.o. Sp. K.

Czechowice-Dziedzice

Miejsce pracy : Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska

Młodszy specjalista ds digital marketingu

Zakres obowiązków :

Aktualizacja i rozbudowa strony www
Bieżaca obsługa e-Sklepu Hewalex (dodawanie produktu ,dbanie o aktualności)
Wysyłanie wiadomości z wykorzystaniem programu marketing automation
Prowadzenie mediów społecznościowych
Udział w tworzeniu kampanii marketingowych
Wymagania :

Doświadczenia w obsłudze stron www będzie atutem (znajomość CMS Wordpress)
Wiedza na temat e-commerce i działania platformy Woocommerce
Podstawowa znajomość Facebook Ads,Analytics ,Salesmanago będzie atutem
Odpowiedzialność, termonowość, samodzielność
Wysoki poziom zaangazowania w realizowane zadania
Oferujemy:

Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Umowa o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Praca w młodym zespole
Benefity : karty Multisport ,opieka medyczna ,ubezpieczenie grupowe,fundusz socjalny

Kontakt

Tel. (32) 214 17 10 w.393
Ilość wysłanych formularzy: 3