Filtry
RAWIBOX S.A.

OPERATOR PRODUKCJI

Jasienica

Jesteśmy producentem tektury falistej oraz opakowań z tektury falistej. Firma Rawibox S.A. należy do grupy Rossmann działającej na rynku polskim od 1997r. Obecnie poszukujemy do nowej lokalizacji w Międzyrzeczu Dolnym operatorów do obsługi tekturnicy oraz maszyn przetwórczych.

Zakres obowiązków:

 - obsługa maszyn produkujących tekturę falistą lub maszyn przetwarzających tekturę falistą,

- realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami technicznymi,

- dbałość o jakość wytwarzanych produktów,

- przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania:

- doświadczenie w obszarze produkcji,

- chęć uczenia się i rozwoju,

- umiejętność pracy w grupie,

- mile widziane doświadczenie w branży papierniczej lub poligraficznej.

Oferujemy:

 - umowę o pracę,

- paczki na święta,

- wczasy pod gruszą,

-miłą atmosferę pracy,

- atrakcyjny system premiowy

- ubezpieczenie grupowe na życie,

- spotkania integracyjne,

- możliwość dodatkowych szkoleń.

Kontakt

Tel. 655460223
Ilość wysłanych formularzy: 1
« Poprzednie Powrót