Filtry
Polok - Grupa Producentów Grzybów Sp. z o. o.

Manager Produkcji

Suszec

Firma Polok - Grupa Producentów Grzybów Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko Manager Produkcji.

Praca na 1 zmianę w godzinach 7-16.

Oferta pracy również dla pracowników z Ukrainy.

Obowiązki:

  • Organizacja pracy i zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • Nadzór nad procesem zbioru pieczarek na halach uprawowych,
  • Kontrola jakości i ilości zbieranych asortymentów.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
  • Mile widziane doświadczenie w branży rolniczej lub produkcyjnej,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników pracy,
  • Pełne szkolenie i wsparcie podczas wdrażania do pracy,
  • Możliwość awansu i rozwoju.

Więcej o nas: www.polokgroup.pl

Zgłoszenia należy wysyłać wraz z załączonym CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 2