Filtry
Kawa.pl Sp. z o.o.

MAGAZYNIER

Pszczyna

Firma KAWA.PL zatrudni pracownika na stanowisku:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

  • kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
  • przyjmowanie dostaw i rozładunek towaru
  • kontrola stanów magazynowych
  • utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózek widłowy
  • znajomość segmentu kaw speciality mile widziana :)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na pełny etat w stałych godzinach 8 - 16
  • stawka 2500 zł msc /netto
  • miejsce pracy: Studzienice

Dołącz do naszego zespołu !!!

Prosimy o załączenie CV w odpowiedzi na ogłoszenie! Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: martyna.zemla@kawa.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami!

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 3