Filtry

Operator Maszyn

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Jasienica

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na całym świecie. W 2005 roku powstał nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje prawie 1000 osób. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych
Kontrola wyrobów i procesu technologicznego
Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:
Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym oraz 3-zmianowym
Zaangażowanie i motywacja do pracy

OFERUJEMY:
Wynagrodzenie 3600-4140 zł brutto/mies.
Dodatkowe premie: produkcyjną, obecnościową, świąteczną oraz wakacyjną
Umowę o pracę przez Eaton
Darmową, prywatną opiekę medyczną
Ubezpieczenie grupowe
Darmowe, dodatkowe ubezpieczenie NNW
Dofinansowanie karty MULTISPORT
Wewnętrzne programy rozwoju np: finansowanie uprawnień SEP, UDT
Możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 oraz 20
Bezpieczne i etyczne środowisko pracy

Kontakt

Tel. 334993702
Ilość wysłanych formularzy: 1
« Poprzednie Powrót