POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC

REDOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Bielsko-Biała

Ogólny zakres obowiązków :
Programowanie CNC,
Ustawianie maszyny,
Dobieranie narzędzi i parametrów obróbczych,
Obróbka wg programów na pionowym centrum obróbczym

dodatkowe umiejętności :
Znajomość programowania maszyn C N C ze sterowaniem HEIDENHAIN lub SINUMERIK

System i rozkład czasu pracy :
System : miesięczny
Praca w dniach:  poniedziałek – piątek
Praca w systemie  II zmianowym

Wysokość proponowanego wynagrodzenia zasadniczego ( brutto )
Osoba do przyuczenia
wynagrodzenie zasadnicze od 3.600zł + miesięczna premia uznaniowa 15%
Osoba z doświadczeniem
wynagrodzenie zasadnicze od 4.350zł + miesięczna premia uznaniowa 15%

Poziom wykształcenia
Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
w tym  kierunek/specjalność : „Obróbka skrawaniem” -  „Obróbka metali”

Umiejętności
znajomość przyrządów pomiarowych,
znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem i parametrów skrawania,
znajomość technik obróbki skrawaniem,
znajomość rysunku technicznego

Uprawnienia ( mile widziane )
obsługa suwnicy , obsługa żurawików

Wymiar czasu pracy : pełny wymiar czasu pracy

Rodzaj umowy : umowa o pracę

Kontakt

Tel. 885 877 010
Ilość wysłanych formularzy: 0