POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry

Kierowca Międzynarodowy kat. B - Bus

Przedsiębiorstwo Usługowe Dorota Góra

Czechowice-Dziedzice

Przedsiębiorstwo Usługowe Dorota Góra zajmuje się przewozem krajowym i międzynarodowym. Cechuje nas terminowość, wysoka jakość świadczonych usług oraz niezawodność.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 508-080-966

Baza znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach

Obecnie potrzebujemy kierowców busów do tras międzynarodowych.

Zakres obowiązków:

Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy
Dbałość o powierzony ładunek
Dbałość o powierzone narzędzia pracy (bus)
Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

Wymagania:

Aktualne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Nowy Bus Renault Master
Karta paliwowa
Stały kontakt z dyspozytorem
Serwis w razie awarii
Umowę o pracę na pełny etat (osoby z własną działalnością także mile widziane)

Kontakt

Tel. 508080966
Ilość wysłanych formularzy: 1