Filtry
BUBAK-GAZY

KOORDYNATOR / ASYSTENT KIEROWNIKA PRODUKCJI

BUBAK-GAZY

Pszczyna

BUBAK-GAZY

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku szuka młodego/energicznego mężczyzny, otwartego na rozwój zawodowy.

Miejsce pracy: Radostowice (obok Pszczyny)

Zakres obowiązków:

 - Nadzorowanie dokumentacji biurowej oraz technicznej zakładu

- Obsługa klienta indywidualnego

- Rozliczanie bieżącej produkcji

- Realizacja działań i prac wynikających z przypisanych w dokumentach systemu   zarządzania jakością odpowiedzialności

- Komunikacja z działami współpracującymi (produkcja logistyka, magazyn, sprzedaż)

- Przygotowywanie dokumentacji  technicznej  (faktury i inne dokumenty)

WYMAGANIA:

- Zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji;

- Komunikatywność

- Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista;

- Doświadczenie w pracy w zespole/zarządzania ludźmi i w pracy biurowej

- Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

OFERUJEMY:

- Dobrą atmosferę pracy;

- Pomoc doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy;

- Stabilne warunki zatrudnienia (praca na pełny etat)

- Szansę zdobywania czy poszerzenia kwalifikacji

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole

- Spotkania/ wyjazdy integracyjne

Kontakt

Tel. +48 32 212 53 10
Ilość wysłanych formularzy: 1