Filtry
SIGIT Poland Sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Czechowice-Dziedzice

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją w firmie SIGIT Poland Sp. z o.o., Spółka poszukuje osób na stanowisko:

OPERATOR PROCESU PRODUKCJI

Praca przy produkcji komponentów z tworzyw sztucznych.

Ogólny zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizacje zadań na przydzielonym obszarze produkcji zgodnie z obowiązującymi procedurami, kontrola  wyprodukowanych części pod względem jakości, zgodnie ze standardami i planami produkcyjnymi, dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętności manualne, precyzyjność

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą
- możliwość zdobycia doświadczenia
- pracę w systemie trzy zmianowym (III-II-I)
- premia obecnościowa
- premia uznaniowa za pracę w weekendy
- fundusz socjalny
- premia za staż pracy
- bezpłatny transport pracowniczy na trasie Oświęcim, Rajsko, Brzeszcze, Jawiszowice

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji z dopiskiem "PRACOWNIK PRODUKCJI" na podany adres:

aleksandra.kalamala@sigit.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIGIT Poland Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SIGIT Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Skoczowie przy ul. Góreckiej 63,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - nie dotyczy,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji,
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Kontakt

Tel. 506 687 272