Filtry
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Asystent Dyrektora

Bielsko-Biała

Firma HR SIGMA poszukuje dla swojego Klienta firmy z branży budowlanej i ciepłowniczej kandydata na stanowisko : Asystenta Inżyniera Systemów Ciepłowniczych

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:

• Raportowanie i rejestracja procesów w systemie informatycznym ERP,
• Realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych w tym okresowych statystyk, raportów,
zestawień,
• Przygotowywanie ofert handlowych / Analiza potrzeb i wymagań / Spotkania handlowe oraz
prezentacje dla Kontrahentów,
• Prowadzenie analiz inżynierskich w zakresie pracy sieci ciepłowniczych i urządzeń systemów
ciepłowniczych,
• Wdrażanie oprogramowania do modelowania systemów ciepłowniczych / Optymalizacja pracy
systemów ciepłowniczych,

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane branże związane z ciepłownictwem,
przesyłem i dystrybucją ciepła,
• Umiejętność szybkiego opanowywania nowych zagadnień z dziedziny ciepłownictwa oraz
informatyki,
• Umiejętność korzystania z technik informatycznych w rozwiązywaniu zadań technicznych,
• Znajomość narzędzi informatycznych, min MS Office i umiejętność biegłego wykorzystania ich
w pracy,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - poziom min B2 - wykorzystywany do
komunikacji z klientami oraz dostawcami rozwiązań IT,
• Prawo jazdy,

Oferujemy:

• Szkolenia produktowe, dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje, szkolenia językowe
• Ubezpieczenie grupowe
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Karta Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres magdalena.krzepina@hrsigma.pl

jeżeli masz pytania: zadzwoń 533-300-590 (pon.-pt. 7.00-15.00 )