Filtry
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Technolog żywnosci

Bielsko-Biała

HR SIGMA to zespół specjalistów z branży HR, który aktywnie poszukuje dla swoich Klientów kandydatów spełniającego określone kryteria danego stanowiska.

Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio u Klienta, co najważniejsze rekrutacja jest bezpłatna.

Na chwilę obecną poszukujemy dla swojego Klienta kandydata na stanowisko: Technolog żywności

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Kluczowe zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz doskonalenie produktów już istniejących
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej (receptury, składy na etykiety, instrukcje technologiczne itp.)
  • Praca w bieżącej kontroli jakości produkcji
  • Wykonywanie i koordynowanie prac związanych z zapewnieniem właściwego procesu technologicznego
  • Ustalanie parametrów procesów technologicznych oraz ich nadzorowanie i kontrolowanie w procesie produkcji
  • Analiza efektywności oraz optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów wytwarzania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość polskiego i unijnego prawa żywnościowego
  • Praktyczna znajomości pakietu ms office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę · Stałe wynagrodzenie i system premiowy · bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Pracę w kreatywnym, otwartym, zaangażowanym zespole

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji przez portal lub na adres magdalena.krzepina@hrsigma.pl

Jeżeli masz pytania: zadzwon 533-300-590 ( pon. - pt 7.00-15.00 )