Filtry
VERTEX SA

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

VERTEX SA

Czechowice-Dziedzice

Firma produkująca żaluzje, rolety zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Praca w systemie 1 zmianowym.

Zakres obowiązków:

· Bieżąca obsługa klientów zagranicznych, oraz aktywna współpraca z klientami firmy

· Kompleksowa realizacja procesu sprzedaży m.in. obsługa zamówień, przygotowywanie ofert

· Przygotowywanie dokumentacji eksportowej

· Nadzór nad realizacją zamówień eksportowych oraz kontrola terminów realizacji i wysyłek

· Komunikacja z działami współpracującymi (produkcja, logistyka, magazyn)

· Rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z aktualnymi     klientami

Wymagania:

· Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym    kontakt mailowy i telefoniczny  z klientami zagranicznymi

· Wykształcenie wyższe ukończone lub w trakcie

· Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE

· Efektywna  organizacja czasu i  pracy własnej

· Dokładność, sumienność, rzetelność, zaangażowanie  oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

• Znajomość innego języka obcego będzie mile widziana

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
· Pracę w międzynarodowym środowisku

· Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy oraz  wsparcie zespołu
· Dofinansowanie do pakietów sportowych – karta Multisport

· Pakiet zniżek na produkty firmowe

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych)

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VERTEX SA umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach, związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji. Zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych osobowych pozyskanych w celu rekrutacji."

ZASADY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH POZYSKANYCH W CELU REKRUTACJI

Administratorem danych osobowych jest VERTEX SA w Czechowicach - Dziedzicach, ul. E.Orzeszkowej 26. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w celu obecnej i przyszłych rekrutacji. Każda osoba posiada prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych osobowych w celu zatrudnienia jest obligatoryjne w oparciu o odpowiednie przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.