Operator CNC

Ekoform Sp. z o.o.

Brzeszcze

Firma "Ekoform" Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Oferujemy nie tylko możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego ale przede wszystkim ciekawą pracę w ciągle rozwijającej się firmie.

Opis stanowiska:
• Obsługa i ustawianie obrabiarki CNC
• Programowanie obrabiarki CNC
• Kontrola i pomiary wykonanych elementów
• Wypełnianie kart technologicznych
• Nadzór nad narzędziami do obróbki
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy z frezarką CNC
• Umiejętność programowania CNC
• Znajomość i umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
• Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno -pomiarowymi
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Motywacyjny system premiowy
• Przyjazny proces wdrożenia
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Miejscem pracy jest zakład zlokalizowany w Jawiszowicach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."
Administratorem danych osobowych jest :
„EKOFORM” sp. z o.o . z siedzibą przy ul. Sobieskiego 105,w Bielsku-Białej
kod pocztowy: 43-300, NIP 937-000-89-03 KRS 0000198010 REGON 070566282

Kontakt

Tel. 603585351
Ilość wysłanych formularzy: 1