Specjalista ds. eksportu

Coma-Sport Sp z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Coma-Sport sp. z o.o. jest obecna na rynku nieprzerwanie od 1989r. Zajmujemy się produkcją sprzętu sportowego wytwarzanego ze stali, aluminium i drewna na potrzeby wyposażenia obiektów sportowych (boiska, hale sportowe) na rynku krajowym jak również w całej Europie.

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku specjalista ds. eksportu należeć będzie:
• aktywne poszukiwanie nowych odbiorców
• budowanie bazy klientów
• sporządzanie ofert handlowych
• budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami
• kompleksowa obsługa klienta
• monitorowanie i analiza rynku branżowego
• uczestnictwo w targach

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
• Komunikatywność
• Wykształcenie min. średnie
• Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę w stabilnej firmie istniejącej na rynku od 30lat
• Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
• Premię od sprzedaży
• Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego
• Świadczenia świąteczne

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres praca@coma-sport.pl
W treści wiadomości prosimy zamieścić informację nt oczekiwanego wynagrodzenia netto.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 3