Samodzielna księgowa - księgi rachunkowe

ZETT BIURO RACHUNKOWE Sp. z o.o. Sp. k.

Pszczyna

Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, które mieści się w Pszczynie. Księgujemy i doradzamy od roku 1991. Obsługujemy ponad 500 Klientów w tym ponad 100 firm na pełnej księgowości. Zespół liczy 25 specjalistów i 5 osób wspomagających.
W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi zleceniami do naszego zespołu obecnie poszukujemy Samodzielnej Księgowej - osoby, która ma aspiracje bo bycia ekspertem w obszarze księgowości, a jednocześnie ma doświadczenie w obsłudze Klienta.

Wymagania bezwzględnie konieczne do rozpatrzenia wniosku o przyjęcie (wymagające potwierdzenia w korespondencji zwrotnej):
1. Doświadczenie pracy na samodzielnym stanowisku księgowym przy obsłudze ksiąg rachunkowych,
2. Znajomość oprogramowania Sage SYMFONIA,
3. Znajomość przepisów podatkowych (PIT,CIT,VAT, rachunkowość) i doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
- mile widziane doświadczenie przy obsłudze podmiotów podlegających badaniu biegłego rewidenta.

Opis stanowiska:
• samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
• sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
• bezpośredni kontakt z klientem,
• odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca i roku
• kalkulacja zobowiązań podatkowych i terminowe informowanie klientów o wynikach,
• przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie - dochodzące nawet do 10 tys. zł
- pracę w miłej atmosferze i wsparcie merytoryczne (wprowadzanie dokumentów, konsultacje, profesjonalne oprogramowanie),
- możliwość uczestnictwa w szkoleniach i podnoszenia swoich kwalifikacji,
- komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy (klimatyzacja, oczyszczacz antysmogowy, nieograniczony dostęp do kawy, wody mineralnej i wyposażonej kuchni),
- praca w dogodnym czasie z możliwością pracy zdalnej.

Odpowiadamy wyłącznie na zgłoszenia mailem i wyłącznie na oferty uwzględniające opisane zasady rekrutacji. Adres mailowy: zett@zett.pl.
Każda osoba wysyłająca korespondencję automatycznie wyraża zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celu rekrutacji.
Zastrzegamy, że możemy zakończyć rekrutację w dowolnym momencie, a wybór kandydata nie wymaga informowania innych zainteresowanych osób.
Zakończenie rekrutacji 31 styczeń 2019.

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 0