Asystent/ Asystentka Sprzedaży w Salonie Samochodowym

Ganinex Adam Gazda

Pszczyna

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ganinex Gazda Group z siedzibą w Pszczynie zatrudni studenta/studentkę na stanowisko Asystenta Sprzedaży w salonie samochodowym w Pszczynie ul. Bielska 31c.

Opis stanowiska:
- wsparcie działu sprzedaży w realizacji założonych celów sprzedażowych
- obsługa klienta w salonie ( szczególnie w weekendy/święta)
- aktualizacja oferty sprzedaży na stronach www ( otomoto, oferta tygodnia,inne)
- aktualizacja oferty sprzedaży w salonie ( opisy, specyfikacja)
- praca w DMS oraz w innych systemach Dealera
- dbanie o wysoką jakość obsługi klienta zgodną ze standardami
- czynny udział w eventach i promocjach Dealera
- współpraca z pozostałymi działami firmy ( serwis, księgowość, dział marketingu)

Wymagania:
- status studenta
- dyspozycyjność w weekendy / święta
- zaangażowanie i chęć rozwijania własnych umiejętności
- umiejętność pracy w grupie sprzedażowej
- dobra organizacja pracy własnej
- entuzjazm, inicjatywa, aktywność
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Pracę w młodym, zgranym zespole
- szkolenie w zakresie obsługi systemów DMS, innych

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 4