Laborant

Orka sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Firma z ponad dwudziestoletnią tradycją poszukuje zaangażowanej osoby do pracy w Laboratorium Diagnostyczno-Weterynaryjnym w Czechowicach-Dziedzicach.

Rodzaj pracy/ stanowisko:
- umowa na zastępstwo
- laborant

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (biologia, biotechnologia lub pokrewne)
- wiedza z zakresu metod badań mikrobiologicznych
- dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B
- dodatkowym atutem będzie znajomość zasad pracy w systemie zarządzania jakością zgodnym z ISO 17025
- umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialność za wykonane zadania
- samodzielność

Obowiązki:
- wykonywanie badań mikrobiologicznych, serologicznych oraz pozostałych diagnostycznych wykonywanych w laboratorium
- przygotowywanie podłoży, narzędzi oraz próbek do badań
- prowadzenie dokumentacji z badań
- prace pomocnicze w laboratorium.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: klinikaorka@gmail.com

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)"

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 2