Pracownik działu myjącego

ZM HENRYK KANIA S.A.

Pszczyna

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. z siedzibą w Pszczynie zatrudnią na stanowisko:

Wymagania:
- książeczka sanitarno - epidemiologiczna;
- umiejętności mycia dużych powierzchni;

Zadania:
- mycie hal i urządzeń produkcyjnych;
- praca w systemie jednozmianowym w godzinach od 22:00 do 06:00;

Oferujemy:
- pracę w zespole grupy myjącej;
- wynagrodzenie godzinowe, premie motywacyjne, dodatki;
- szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na podany email: rekrutacja@zmkania.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Kontakt

Ilość wysłanych formularzy: 2