Kierowca kat „B”

AMBRA SP. Z O.O.

Pszczyna

Pszczyna

Ambra Sp. z o.o. to wiodący dystrybutor w branży chemiczo-kosmetycznej na terenie Polski południowej, będący częścią Grupy Eurocash (6. największa firma w Polsce wg magazynu Forbes).

Obecnie poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko: Kierowca kat „B”
Miejsce pracy: Pszczyna

Główne zadania:
• realizacja dostaw towaru do odbiorców
• rozładunek dostaw
• pełna kontrola nad ewidencją dokumentów

Wymagania:
• doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
• dobra organizacja pracy
• dyspozycyjność,
• prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:
• Umowę o pracę (cały etat)
• pracę w stabilnej ogólnopolskiej firmie,
• dostęp do ubezpieczenia grupowego
• bezpłatną opiekę medyczną
• paczki świąteczne i karty przedpłacone
• dofinansowanie do kart BenefitSystem/Multisport
• kolonie letnie dla dzieci, pikniki rodzinne.
• telefon służbowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
edyta_franczak@ambra-czechowice.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Informujemy, że skontaktujemy jedynie się z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Tel. 539-736-426
Ilość wysłanych formularzy: 20