Referent ds.kadr i płac

"NITZSCHE" Sp. z o.o.

Pszczyna

REFERENT DS. KADR I PŁAC

NITZSCHE Sp.z o.o. z siedzibą w Ćwiklicach

NITZSCHE Sp. z o.o. to europejski producent odzież dla ratownictwa medycznego
od 20-lat działającym w Polsce .
Nasza praca polega głównie na tworzeniu nowych wzorów odzieży , ich produkcji oraz sprzedaży w oparciu o obowiązujące standardy .
W związku z dynamicznym rozwojem firma NITZSCHE poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:
• prowadzenie akt osobowych pracowników,
• przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (umowy, porozumienia, aneksy,
świadectwa pracy itp.),
• aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym,
• kontrola terminowości badań lekarskich,
• obsługa umów cywilnoprawnych,
• ewidencja czasu pracy pracowników ( nieobecności, urlopy, zwolnienia
lekarskie),
• przygotowanie danych do sporządzenia wynagrodzeń,
• udział w bieżących pracach administracyjno -biurowych
Oczekiwania:
• doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
• doświadczenie w pracy biurowej (obsługa pakietu Office , poczty elektronicznej ,
urządzeń biurowych)
• mile widziana znajomość języka niemieckiego
• znajomość prawa pracy oraz zasad rozliczania umów cywilnoprawnych,
• chęć podnoszenia swoich kompetencji,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność ,zaangażowanie , terminowość i
samodzielność

• czynne prawo jazdy kategorii B
• osoba nie paląca
Oferujemy:
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
• w bardzo dobry warunkach i miłej atmosferze
• zatrudnienie w stałych godzinach w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego pocztą elektroniczną : e-mail: beata@nitzsche.pl
bądź na adres
NITZSCHE Sp. z o.o.
ul. Owocowa 5 , 43-229 Ćwiklice

Kontakt

Tel. 605888705
Ilość wysłanych formularzy: 13